Product information
| EAN | 7319519632644 |
| Product number | NF0080 |
| RRP | € 49.99 |
| Weight (kg) | 0.28 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 480 units |
Nilfisk original: 1407800500
Handle with hose connection
Suitable for a.o.: GD930 VP930 UZ930
Suitable for:
Nilfisk GD930
| EAN | 7319519632644 |
|---|---|
| Original number | 1403846500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 49.99 |
| Net weight (kg) | 0.26 |
| Gross Weigth (kg) | 0.28 |
| Packaging length | 18cm |
| Packaging width | 15cm |
| Packaging height | 12cm |
| Number of packages per shipping box | 20 |
| Number of packages on the pallet | 480 |
| Material |
Plastic
|