Product information
| EAN | 7319519631920 |
| Product number | NF0078 |
| RRP | € 20.99 |
| Weight (kg) | 0.09 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1008 units |
Handle of lid of Nilfisk UZ 934
Nilfisk original: 1406872500
Suitable for: Nilfisk UZ 934 Nilfisk GM 110 Nilfisk GM 130 Nilfisk Cubic Electrolux UZ 934.
Suitable for:
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631920 |
|---|---|
| Original number | 1406872500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 20.99 |
| Net weight (kg) | 0.076 |
| Gross Weigth (kg) | 0.09 |
| Packaging length | 32cm |
| Packaging width | 10cm |
| Packaging height | 3cm |
| Number of packages per shipping box | 42 |
| Number of packages on the pallet | 1008 |
| Material |
Plastic
|