Product information
| EAN | 5711145178978 |
| Product number | NF0204 |
| RRP | € 17.49 |
| Weight (kg) | 0.269 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 20 units |
| Number of packages on the pallet | 500 units |
Nilfisk original: 107407338
Suitable for:
Nilfisk MAXXI II 55-1WD
Nilfisk MAXXI II 55-2WD
Nilfisk MAXXI II 75-1WD
Nilfisk MAXXI II 75-2WD
Nilfisk VL500 55-1
Nilfisk VL500 55-2
Nilfisk VL500 75-1
Nilfisk VL500 75-2
| EAN | 5711145178978 |
|---|---|
| Original number | 107407338 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 17.49 |
| Net weight (kg) | 0.25 |
| Gross Weigth (kg) | 0.269 |
| Packaging length | 36cm |
| Packaging width | 15,5cm |
| Packaging height | 7,5cm |
| Number of packages per shipping box | 25 |
| Number of packages in outer carton | 20 |
| Number of packages on the pallet | 500 |
| Diameter |
40mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Black
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
Yes
|
| Strip material |
Rubber
|
| Wheels |
Yes
|
| Width of product |
36cm
|