Product information
| EAN | 8719214574611 |
| Product number | S0186B |
| RRP | € 7.99 |
| Weight (kg) | 0.129 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 100 units |
| Number of packages on the pallet | 1600 units |
| EAN | 8719214574611 |
|---|---|
| Replaces Original | 491669 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 7.99 |
| Net weight (kg) | 0.125 |
| Gross Weigth (kg) | 0.129 |
| Packaging length | 19,8cm |
| Packaging width | 10,2cm |
| Packaging height | 4,8cm |
| Number of packages per shipping box | 100 |
| Number of packages in outer carton | 100 |
| Number of packages on the pallet | 1600 |
| Class |
H10
|
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|
| Number in package |
1
|