Product information
| EAN | 5715492169405 |
| Product number | NF0126 |
| RRP | € 15.99 |
| Weight (kg) | 0.457 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 168 units |
Nilfisk original: 107414329
Suitable for:
Nilfisk One
| EAN | 5715492169405 |
|---|---|
| Original number | 107414329 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 15.99 |
| Net weight (kg) | 0.442 |
| Gross Weigth (kg) | 0.457 |
| Packaging length | 45cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 8cm |
| Number of packages per shipping box | 7 |
| Number of packages on the pallet | 168 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
,
Gray
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|