Product information
| EAN | |
| Product number | SOT10017 |
| Weight (kg) | 0.112 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 200 units |
IPC original: KTRI02536
Suitable for:
IPC YP-YS 1/20 W&D
| Original number | KTRI02536 |
|---|---|
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 27.99 |
| Net weight (kg) | 0.112 |
| Gross Weigth (kg) | 0.112 |
| Packaging length | 28cm |
| Packaging width | 28cm |
| Packaging height | 5,5cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages on the pallet | 200 |
| Type of filter |
Tritex high filtration
|
| Washable |
No
|