Product information
| EAN | 7319519631982 |
| Product number | NF0083 |
| RRP | € 22.99 |
| Weight (kg) | 0.165 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 480 units |
No longer available
Boiler connection 32 mm UZ934
Suitable for:
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631982 |
|---|---|
| Original number | 140 7205 500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 22.99 |
| Net weight (kg) | 0.14 |
| Gross Weigth (kg) | 0.165 |
| Packaging length | 15cm |
| Packaging width | 12,5cm |
| Packaging height | 10,5cm |
| Number of packages per shipping box | 20 |
| Number of packages on the pallet | 480 |
| Material |
Plastic
|