Product information
| EAN | 7319519673425 |
| Product number | NF0029 |
| RRP | € 3.99 |
| Weight (kg) | 0.033 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 3600 units |
Nilfisk Origineel 1401409500
Suitable for:
Nilfisk Saltix 10
Nilfisk VP 300 eco EU A
Nilfisk VP 300 eco Hepa EU
Nilfisk VP 300 Hepa Basic EU
Nilfisk VP 300 Hepa EU1
Nilfisk VP 300 Hepa EU2
Nilfisk VP300
Nilfisk VP300 - SALTIX 10
Nilfisk VP300 ECO
Nilfisk VP300 HEPA
Nilfisk VP300 HEPA BASIC
Nilfisk VP300 HEPA EC
Nilfisk VP300 HEPA EP S2
Nilfisk VP300 HEPA XT
Nilfisk VP300 II
Nilfisk VP300 na 2017
Nilfisk VP300 R HEPA T
Nilfisk VP300 voor 2017
| EAN | 7319519673425 |
|---|---|
| Original number | 147 1409 500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 3.99 |
| Net weight (kg) | 0.025 |
| Gross Weigth (kg) | 0.033 |
| Packaging length | 8,5cm |
| Packaging width | 8cm |
| Packaging height | 3cm |
| Number of packages per shipping box | 150 |
| Number of packages on the pallet | 3600 |
| Material |
Plastic
|