Product information
| EAN | 0088381589772 |
| Product number | MKT0116 |
| Weight (kg) | 0.389 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 240 units |
Makita original: 140G04-3
Suitable for:
Makita DVC750LTX1
Makita DVC750LTX3
Makita DVC750LZX1
Makita DVC750LZX3
Makita VC013GLZ03
| EAN | 0088381589772 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 11.99 |
| Net weight (kg) | 0.37 |
| Gross Weigth (kg) | 0.389 |
| Packaging length | 55cm |
| Packaging width | 5cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 12 |
| Number of packages on the pallet | 240 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
150
|