Product information
| EAN | 0088381453745 |
| Product number | MKT0018 |
| RRP | € 3.99 |
| Weight (kg) | 0.006 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 10416 units |
Makita original: 451245-7
Suitable for:
Makita CL104DWYX
| EAN | 0088381453745 |
|---|---|
| Original number | 451245-7 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 3.99 |
| Net weight (kg) | 0.003 |
| Gross Weigth (kg) | 0.006 |
| Packaging length | 7cm |
| Packaging width | 3,5cm |
| Packaging height | 1,5cm |
| Number of packages per shipping box | 434 |
| Number of packages on the pallet | 10416 |
| Click system |
No
|
| Color |
Blue
|
| Material |
Plastic
|