Product information
| EAN | 4005337294579 |
| Product number | MKT0053 |
| Weight (kg) | 0.035 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 5160 units |
Makita original: W29457
Suitable for:
Makita 36mm
| EAN | 4005337294579 |
|---|---|
| Original number | W29457 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 12.58 |
| Net weight (kg) | 0.03 |
| Gross Weigth (kg) | 0.035 |
| Packaging length | 9,5cm |
| Packaging width | 5,5cm |
| Packaging height | 5,5cm |
| Number of packages per shipping box | 215 |
| Number of packages on the pallet | 5160 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
36mm
|
| Connection B |
Makita
|
| Material |
Plastic
|