Product information
| EAN | 0088381700771 |
| Product number | MKT0061 |
| Weight (kg) | 0.45 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 288 units |
Makita original: P-70219
Wet and dry
Suitable for:
Makita 446LX
Makita VC2010L
Makita VC2512L
Makita VC3011L
Makita VC3012L
Makita VC3012M
Makita VC3511L
| EAN | 0088381700771 |
|---|---|
| Original number | P-70219 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 42.99 |
| Net weight (kg) | 0.346 |
| Gross Weigth (kg) | 0.45 |
| Packaging length | 19cm |
| Packaging width | 19cm |
| Packaging height | 15cm |
| Number of packages per shipping box | 12 |
| Number of packages on the pallet | 288 |
| Type of filter |
Cylinder filter
,
Slat filter
|
| Washable |
No
|