Product information
| EAN | 0088381370400 |
| Product number | MKT0065 |
| Weight (kg) | 1.095 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 72 units |
Makita original: 195438-3
Wet and dry
Suitable for:
Makita VC1310LX1
| EAN | 0088381370400 |
|---|---|
| Original number | 195438-3 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 72.49 |
| Net weight (kg) | 0.855 |
| Gross Weigth (kg) | 1.095 |
| Packaging length | 29,5cm |
| Packaging width | 27cm |
| Packaging height | 19cm |
| Number of packages per shipping box | 3 |
| Number of packages on the pallet | 72 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|