Product information
| EAN | 0088381370417 |
| Product number | MKT0066 |
| Weight (kg) | 1.173 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 72 units |
Makita original: 195441-4
Wet and dry
Suitable for:
Makita VC2510LX1
| EAN | 0088381370417 |
|---|---|
| Original number | 195441-4 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 72.49 |
| Net weight (kg) | 0.828 |
| Gross Weigth (kg) | 1.173 |
| Packaging length | 34,5cm |
| Packaging width | 33,5cm |
| Packaging height | 19cm |
| Number of packages per shipping box | 3 |
| Number of packages on the pallet | 72 |
| Type of filter |
Cylinder filter
,
Slat filter
|
| Washable |
Yes
|