Product information
| EAN | 0088381490139 |
| Product number | MKT0063 |
| Weight (kg) | 0.321 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 480 units |
Makita original: W107418351
Suitable for:
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381490139 |
|---|---|
| Original number | W107418351 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 75.99 |
| Net weight (kg) | 0.25 |
| Gross Weigth (kg) | 0.321 |
| Packaging length | 26cm |
| Packaging width | 18,5cm |
| Packaging height | 6cm |
| Number of packages per shipping box | 20 |
| Number of packages on the pallet | 480 |
| Type of filter |
Slat filter
,
PTFE
|
| Washable |
No
|