Product information
| EAN | 0088381484459 |
| Product number | MKT0022 |
| Weight (kg) | 0.06 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 960 units |
Makita original: 198545-1
Suitable for:
Makita CL001GA221
Makita CL001GZ01
Makita CL001GZ04
Makita CL001GZ12
Makita CL001GZ20
Makita CL001GZ21
Makita CL001GZ22
Makita CL108FDZ
Makita DCL180ZW
Makita DCL181FZ
Makita DCL181FZWX
Makita DCL280FZW
Makita DCL283FZ
Makita DCL283FZB
Makita DCL283FZW
Makita DCL284FZB
Makita DCL285FZ
Makita DCL285FZB
| EAN | 0088381484459 |
|---|---|
| Original number | 198545-1 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 16.49 |
| Net weight (kg) | 0.045 |
| Gross Weigth (kg) | 0.06 |
| Packaging length | 22cm |
| Packaging width | 20cm |
| Packaging height | 3,5cm |
| Number of packages per shipping box | 40 |
| Number of packages on the pallet | 960 |
| Diameter |
32mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Blue
|
| Length of suction tube |
44cm
|
| Material |
Plastic
|
| Telescopic |
No
|