Product information
| EAN | 0088381370455 |
| Product number | MKT0067 |
| Weight (kg) | 0.215 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 312 units |
Makita original: 195555-9
Nat
Suitable for:
Makita DK0022
| EAN | 0088381370455 |
|---|---|
| Original number | 195555-9 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 56.49 |
| Gross Weigth (kg) | 0.215 |
| Packaging length | 33cm |
| Packaging width | 28,5cm |
| Packaging height | 4,5cm |
| Number of packages per shipping box | 13 |
| Number of packages on the pallet | 312 |
| Type of filter |
Microfilter
|
| Washable |
Yes
|