Product information
| EAN | 0088381371155 |
| Product number | MKT0069 |
| Weight (kg) | 0.262 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 144 units |
Makita original: 195611-5
Nat
Suitable for:
Makita VC3210LX1
| EAN | 0088381371155 |
|---|---|
| Original number | 195611-5 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 56.49 |
| Net weight (kg) | 0.105 |
| Gross Weigth (kg) | 0.262 |
| Packaging length | 36cm |
| Packaging width | 35,5cm |
| Packaging height | 4,5cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages on the pallet | 144 |
| Type of filter |
plastic mesh
|
| Washable |
Yes
|