Product information
| EAN | 0088381557719 |
| Product number | MKT0027 |
| Weight (kg) | 0.169 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 462 units |
Makita original: 191D12-9
Suitable for:
Makita DVC660PT2
Makita DVC660Z
Makita DVC665ZU
Makita VC011GL2NL1
Makita VC011GM2NL1
Makita VC011GZ
Makita VC012GM2NL1
Makita VC012GZ01
Makita VS001GL2NL1
Makita VS001GM2NL1
Makita VS001GZ
| EAN | 0088381557719 |
|---|---|
| Original number | 191D12-9 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 12.99 |
| Net weight (kg) | 0.15 |
| Gross Weigth (kg) | 0.169 |
| Packaging length | 23cm |
| Packaging width | 22cm |
| Packaging height | 2,5cm |
| Number of packages per shipping box | 33 |
| Number of packages on the pallet | 462 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|