Product information
| EAN | 0088381449953 |
| Product number | MKT0074 |
| Weight (kg) | 1.306 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 48 units |
Makita original: 197166-6
Suitable for:
Makita DVC861LZ
| EAN | 0088381449953 |
|---|---|
| Original number | 197166-6 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 82.49 |
| Net weight (kg) | 0.98 |
| Gross Weigth (kg) | 1.306 |
| Packaging length | 40cm |
| Packaging width | 33cm |
| Packaging height | 12,8cm |
| Number of packages per shipping box | 2 |
| Number of packages on the pallet | 48 |
| Washable |
No
|