Product information
| EAN | 0088381546522 |
| Product number | MKT0078 |
| Weight (kg) | 0.076 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2952 units |
Makita original: 199989-8
Suitable for:
Makita DLC181FRFW
| EAN | 0088381546522 |
|---|---|
| Original number | 199989-8 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 12.49 |
| Net weight (kg) | 0.048 |
| Gross Weigth (kg) | 0.076 |
| Packaging length | 6cm |
| Packaging width | 6cm |
| Packaging height | 9,4cm |
| Number of packages per shipping box | 123 |
| Number of packages on the pallet | 2952 |
| Type of filter |
Slat filter
|
| Washable |
No
|