Product information
| EAN | 0088381370349 |
| Product number | MKT0002 |
| Weight (kg) | 0.022 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 5256 units |
Makita original: 195547-8
Suitable for:
Makita 25/22mm
| EAN | 0088381370349 |
|---|---|
| Original number | 195547-8 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 5.99 |
| Net weight (kg) | 0.016 |
| Gross Weigth (kg) | 0.022 |
| Packaging length | 10cm |
| Packaging width | 8cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 219 |
| Number of packages on the pallet | 5256 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
22mm
|
| Connection B |
25mm
|
| Material |
Plastic
|