Product information
| EAN | 0088381553414 |
| Product number | MKT0041 |
| Weight (kg) | 0.059 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 3360 units |
Makita original: W107418661
Hose adapter with air regulator with an outer diameter of 25 mm and an inner diameter of 22 mm for in or over a machine dust extraction adapter.
Suitable for:
Makita VC2012L
Makita VC2512L
Makita VC3011L
| EAN | 0088381553414 |
|---|---|
| Original number | W107418661 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 20.57 |
| Net weight (kg) | 0.05 |
| Gross Weigth (kg) | 0.059 |
| Packaging length | 13,5cm |
| Packaging width | 5cm |
| Packaging height | 5cm |
| Number of packages per shipping box | 140 |
| Number of packages on the pallet | 3360 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
22mm
|
| Connection B |
25mm
|
| Material |
Plastic
|