Product information
| EAN | 3240890469755 |
| Product number | MKT0044 |
| Weight (kg) | 0.074 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2880 units |
Makita original: W46947
Quick System NF32-36
Hose adapter with a quick lock system [Quick System] to quickly change between adapters for on a machine or the suction tube handle. This hose adapter fits the 32 mm hose.
Suitable for:
Makita 32mm QS
| EAN | 3240890469755 |
|---|---|
| Original number | W46947 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 29.49 |
| Net weight (kg) | 0.067 |
| Gross Weigth (kg) | 0.074 |
| Packaging length | 8,5cm |
| Packaging width | 5,3cm |
| Packaging height | 5,3cm |
| Number of packages per shipping box | 120 |
| Number of packages on the pallet | 2880 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
32mm
|
| Connection B |
Makita
|
| Material |
Plastic
|