Product information
| EAN | 0883814575694 |
| Product number | MKT0039 |
| Weight (kg) | 0.076 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2880 units |
Makita original: P-81745
Hose adapters with air regulator with an external diameter of 35 mm and an internal ribbed connection for in or over a machine dust extraction adapter.
Suitable for:
Makita VC2512L
Makita VC3011L
| EAN | 0883814575694 |
|---|---|
| Original number | P-81745 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 26.99 |
| Net weight (kg) | 0.067 |
| Gross Weigth (kg) | 0.076 |
| Packaging length | 12,5cm |
| Packaging width | 4,8cm |
| Packaging height | 4,8cm |
| Number of packages per shipping box | 120 |
| Number of packages on the pallet | 2880 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
25mm
|
| Connection B |
35mm
|
| Material |
Plastic
|