Product information
| EAN | 0088381703598 |
| Product number | MKT0043 |
| Weight (kg) | 0.054 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2760 units |
Makita original: P-72936
Hose adapters with an external diameter of 35 mm and an internal ribbed connection for in or over a machine dust extraction adapter.
Fits the known repair snap hoses
Fits Makita model: VC3511L, VC2010L
Suitable for:
Makita VC2010L
Makita VC3511L
| EAN | 0088381703598 |
|---|---|
| Original number | P-72936 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 15.49 |
| Net weight (kg) | 0.045 |
| Gross Weigth (kg) | 0.054 |
| Packaging length | 16cm |
| Packaging width | 5,5cm |
| Packaging height | 5,3cm |
| Number of packages per shipping box | 115 |
| Number of packages on the pallet | 2760 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
25mm
|
| Connection B |
35mm
|
| Material |
Plastic
|