Product information
| EAN | 0088381700948 |
| Product number | MKT0045 |
| Weight (kg) | 0.07 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1128 units |
Makita original: W46690 / P-70384
Quick System NF32-36
Suitable for:
Makita 36mm QS
Makita 446L
Makita 446LX
Makita 447L
Makita 447LX
Makita 447M
Makita 447MX
Makita DK0025
Makita DK1169
Makita DK1174
| EAN | 0088381700948 |
|---|---|
| Original number | W46690 / P-70384 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 24.49 |
| Net weight (kg) | 0.057 |
| Gross Weigth (kg) | 0.07 |
| Packaging length | 14cm |
| Packaging width | 6,5cm |
| Packaging height | 6,5cm |
| Number of packages per shipping box | 47 |
| Number of packages on the pallet | 1128 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
36mm
|
| Connection B |
Makita
|
| Material |
Plastic
|