Product information
| EAN | 0088381519946 |
| Product number | MKT0036 |
| Weight (kg) | 0.138 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2112 units |
Makita original: W107418688
Hose adapters with an inner diameter of 38 mm and an outer diameter of 45 mm. This goes into or over a dust extraction adapter of the machine.
This adapter fits onto the hose via the Quick System.
Suitable for:
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381519946 |
|---|---|
| Original number | W107418688 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 35.99 |
| Net weight (kg) | 0.12 |
| Gross Weigth (kg) | 0.138 |
| Packaging length | 17cm |
| Packaging width | 5,7cm |
| Packaging height | 5,7cm |
| Number of packages per shipping box | 88 |
| Number of packages on the pallet | 2112 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
38mm
|
| Connection B |
45mm
|
| Material |
Plastic
|