Product information
| EAN | 0088381370325 |
| Product number | MKT0003 |
| Weight (kg) | 0.034 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 5208 units |
Makita original: 195545-2
Outer diameter: 45mm
Inner diameter: 38mm
Suitable for:
Makita 45/38mm
Makita DK0022
Makita DK0023
Makita DK0024
Makita DK0034X
Makita DLX2274JX1
Makita DLX2384UX1
Makita DVC260Z
Makita DVC260ZX
Makita DVC265ZXU
Makita DVC665ZU
Makita DVC860LPMX
Makita DVC860LPT2
Makita DVC860LPTX
Makita DVC860LX1
Makita DVC860LZ
Makita DVC861LPTX
Makita DVC861LZ
Makita DVC863LZX
Makita DVC864LZX1
Makita VC1310LX1
Makita VC2211MX1
Makita VC2510LX1
Makita VC3210LX1
Makita VC3211MX1
| EAN | 0088381370325 |
|---|---|
| Original number | 195545-2 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 9.49 |
| Net weight (kg) | 0.025 |
| Gross Weigth (kg) | 0.034 |
| Packaging length | 6,7cm |
| Packaging width | 4,3cm |
| Packaging height | 4,3cm |
| Number of packages per shipping box | 217 |
| Number of packages on the pallet | 5208 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
38mm
|
| Connection B |
45mm
|
| Material |
Plastic
|