Product information
| EAN | 0088381553407 |
| Product number | MKT0040 |
| Weight (kg) | 0.067 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 2016 units |
Makita original: W107418680
Outer diameter: 45mm
Inner diameter: 38mm
Suitable for:
Makita VC2012L
Makita VC2512L
Makita VC3011L
| EAN | 0088381553407 |
|---|---|
| Original number | W107418680 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 21.99 |
| Net weight (kg) | 0.057 |
| Gross Weigth (kg) | 0.067 |
| Packaging length | 10cm |
| Packaging width | 5,2cm |
| Packaging height | 5,2cm |
| Number of packages per shipping box | 84 |
| Number of packages on the pallet | 2016 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
38mm
|
| Connection B |
45mm
|
| Material |
Plastic
|