Product information
| EAN | 4005337635099 |
| Product number | MKT0056 |
| Weight (kg) | 0.033 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 13608 units |
Makita original: W63509
Suitable for:
Makita 446L
Makita 446LX
Makita 447L
Makita 447LX
Makita 447M
Makita 447MX
| EAN | 4005337635099 |
|---|---|
| Original number | W63509 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 6.49 |
| Net weight (kg) | 0.025 |
| Gross Weigth (kg) | 0.033 |
| Packaging length | 6,7cm |
| Packaging width | 3,8cm |
| Packaging height | 3,8cm |
| Number of packages per shipping box | 567 |
| Number of packages on the pallet | 13608 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
Makita
|
| Connection B |
Makita
|
| Material |
Plastic
|