Product information
| EAN | 3240890329394 |
| Product number | MKT0144 |
| Weight (kg) | 0.124 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 6 units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Makita Origineel: 140280-7 Dry
Suitable for:
Makita VC2510L
Makita VC2510LX1
| EAN | 3240890329394 |
|---|---|
| Original number | 140280-7 |
| Intrastat | 84679900 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 31.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.124 |
| Packaging length | 35,200000000000003cm |
| Packaging width | 35,200000000000003cm |
| Packaging height | 3,2cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages in outer carton | 6 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Number in package |
1
|