Product information
| EAN | 0088381703628 |
| Product number | MKT0047 |
| Weight (kg) | 0.515 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Makita Origineel: P-72964
Strip and wheels are height adjustable.
Suitable for:
Makita 446L
Makita 446LX
Makita 447L
Makita 447LX
Makita 447M
Makita 447MX
Makita DK0025
Makita DK1169
Makita DK1174
Makita VC2010L
Makita VC2512L
Makita VC3011L
Makita VC3012L
Makita VC3012M
Makita VC3511L
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381703628 |
|---|---|
| Original number | P-72964 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 91.99 |
| Net weight (kg) | 0.48 |
| Gross Weigth (kg) | 0.515 |
| Packaging length | 40,5cm |
| Packaging width | 25cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 5 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Diameter |
35mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Black
|
| Material |
Plastic
|
| Parking mode |
No
|
| Rotatable |
Yes
|
| Strip material |
Rubber
|
| Wheels |
Yes
|
| Width of product |
40cm
|