Product information
| EAN | 0088381425551 |
| Product number | MKT0156 |
| Weight (kg) | 0.134 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 35 units |
| Number of packages on the pallet | 840 units |
Makita Origineel: 196253-8
Suitable for:
Makita VC2211M
Makita VC2211MX1
Makita VC3211M
Makita VC3211MX1
| EAN | 0088381425551 |
|---|---|
| Original number | 196253-8 |
| Intrastat | 84679900 |
| Country of Origin | JP |
| RRP | 22.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.134 |
| Packaging length | 6cm |
| Packaging width | 13,3cm |
| Packaging height | 26,2cm |
| Number of packages per shipping box | 35 |
| Number of packages in outer carton | 35 |
| Number of packages on the pallet | 840 |
| Number in package |
1
|