Product information
| EAN | 0088381586023 |
| Product number | MKT0154 |
| Weight (kg) | 0.404 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 6 units |
| Number of packages on the pallet | 120 units |
Makita Origineel: 191V67-2 Filter for the Makita VC001GL/VC003GL; for use in wet vacuuming applications.
Suitable for:
Makita VC001GL
Makita VC001GLZ
Makita VC003GLZ
| EAN | 0088381586023 |
|---|---|
| Original number | 191V67-2 |
| Intrastat | 84679900 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 30.99 |
| Gross Weigth (kg) | 0.404 |
| Packaging length | 34,5cm |
| Packaging width | 34,5cm |
| Packaging height | 5,4cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages in outer carton | 6 |
| Number of packages on the pallet | 120 |
| Number in package |
1
|