Product information
| EAN | 0088381700900 |
| Product number | MKT0106 |
| RRP | € 42.99 |
| Weight (kg) | 0.266 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1000 units |
Makita original: P-70346
Fits MKT0045 (P-70384)
Suitable for:
Makita 446L
Makita 446LX
Makita 447L
Makita 447LX
Makita 447M
Makita 447MX
Makita DK0025
Makita DK1169
Makita DK1174
Makita VC3012L
Makita VC3012M
Makita VC4210L
Makita VC4210M
| EAN | 0088381700900 |
|---|---|
| Original number | P-70346 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 42.99 |
| Net weight (kg) | 0.253 |
| Gross Weigth (kg) | 0.266 |
| Packaging length | 46cm |
| Packaging width | 8cm |
| Packaging height | 5,2cm |
| Number of packages per shipping box | 50 |
| Number of packages on the pallet | 1000 |
| Diameter |
35mm
|
| Electronic controls |
No
|
| Material |
Plastic
,
RVS
|
| Suction control |
Yes
|