Product information
| EAN | 0088381490450 |
| Product number | MKT0077 |
| Weight (kg) | 0.022 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 1224 units |
Makita original: 198751-8
Suitable for:
Makita CL001GA203
Makita CL001GA210
Makita CL001GA221
Makita CL001GA222
Makita CL001GA223
Makita CL001GA224
Makita CL001GZ01
Makita CL001GZ04
Makita CL001GZ12
Makita CL001GZ20
Makita CL001GZ21
Makita CL001GZ22
Makita DCL181FRFW
Makita DCL181FSY
Makita DCL181FZWX
Makita DCL181SYWX
Makita DCL182SY
Makita DCL182SYB
Makita DCL182SYW
Makita DCL182Z
Makita DCL280FSY
Makita DCL280FSYB
Makita DCL280FTCW
Makita DCL280FZB
Makita DCL280FZC
Makita DCL280FZW
Makita DCL281FRTB
Makita DCL281FTCB
Makita DCL281FZB
Makita DCL281FZCB
Makita DCL281FZWX
Makita DCL281RTWX
Makita DCL281WX14
Makita DCL282FTCB
Makita DCL282FZB
Makita DCL282FZCB
Makita DCL283FZ
Makita DCL283FZB
Makita DCL283FZW
Makita DCL284FZB
Makita DCL284FZW
| EAN | 0088381490450 |
|---|---|
| Original number | 198751-8 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 6.49 |
| Net weight (kg) | 0.007 |
| Gross Weigth (kg) | 0.022 |
| Packaging length | 20cm |
| Packaging width | 8cm |
| Packaging height | 8cm |
| Number of packages per shipping box | 51 |
| Number of packages on the pallet | 1224 |
| Washable |
Yes
|