Product information
| EAN | 0088381703604 |
| Product number | MKT0108 |
| Weight (kg) | 0.287 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 800 units |
Makita original: P-72942
Length: 950mm
Suitable for:
Makita VC2000L
Makita VC2010L
Makita VC2012L
Makita VC2512L
Makita VC3011L
Makita VC3511L
| EAN | 0088381703604 |
|---|---|
| Original number | P-72942 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 39.99 |
| Net weight (kg) | 0.27 |
| Gross Weigth (kg) | 0.287 |
| Packaging length | 57cm |
| Packaging width | 7cm |
| Packaging height | 3,9cm |
| Number of packages per shipping box | 40 |
| Number of packages on the pallet | 800 |
| Diameter |
35mm
|
| Color |
Black
|
| Material |
Metal
|
| Product length |
95
|
| Number in package |
2
|