Product information
| EAN | 0088381126229 |
| Product number | MKT0058 |
| Weight (kg) | 0.012 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 6264 units |
Makita original: 192349-3
Coupling adapter with a fitting for hose adapters with an inner diameter of 25 mm. This then fits machines with dust extraction adapter with 25 mm inner diameter or 22 mm outer diameter.
Suitable for:
Makita BHR162RFJ
| EAN | 0088381126229 |
|---|---|
| Original number | 192349-3 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 9.99 |
| Net weight (kg) | 0.008 |
| Gross Weigth (kg) | 0.012 |
| Packaging length | 5cm |
| Packaging width | 3,5cm |
| Packaging height | 3,5cm |
| Number of packages per shipping box | 261 |
| Number of packages on the pallet | 6264 |
| Color |
Black
|
| Connection A |
25mm
|
| Connection B |
25mm
|
| Material |
Plastic
|