Product information
| EAN | 8719214573676 |
| Product number | S0108 |
| Weight (kg) | 0.059 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 200 units |
| Number of packages on the pallet | 4000 units |
Connection 35mm.
With fitting sleeve for 32 mm.
With red pet hair strips
| EAN | 8719214573676 |
|---|---|
| Replaces Original | 17006574, 17000180, 00464111, 00184772, SMD10 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 4.99 |
| Net weight (kg) | 0.053 |
| Gross Weigth (kg) | 0.059 |
| Packaging length | 17cm |
| Packaging width | 11,5cm |
| Packaging height | 4cm |
| Number of packages per shipping box | 200 |
| Number of packages in outer carton | 200 |
| Number of packages on the pallet | 4000 |
| Diameter |
32mm
,
35mm
|
| Click system |
No
|
| Color |
Black
|
| Material |
Plastic
|
| Rotatable |
No
|
| Number in package |
1
|