Product information
| EAN | 7321429198707 |
| Product number | AE0072 |
| Weight (kg) | 1.957 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 144 units |
AEG Original: 2190861019
DOMEL 5117 MKM3440
Wheels 146mm (diameter) * 37.5mm (height)
Replaces:
2190861514
2193392012
Suitable for:
AEG AVQ2133
AEG AVQ2134
AEG AVQ2135
AEG AVQ2136
AEG AVQ2140
AEG AVQ2271
AEG Electrolux AAC6750
AEG Electrolux AAC6755
AEG Electrolux AAC6758
AEG Electrolux AAM6106
AEG Electrolux AAM6106F
AEG Electrolux AAM6106FB
AEG Electrolux AAM6107
AEG Electrolux AAM6116
AEG Electrolux AAM6124
AEG Electrolux ACE POWER24
AEG Electrolux ACE POWER24P
AEG Electrolux ACE2400W
AEG Electrolux ACE4122
AEG Electrolux AVQ2134
AEG Electrolux AVQ2134L
AEG Electrolux AVQ2135
AEG Electrolux AVQ2136
AEG Electrolux AVQ2140
AEG Electrolux AVQ2221
AEG Electrolux AVQ2240
AEG Electrolux AVQ2248
AEG Electrolux AVQ2250
AEG Electrolux AVQ2500
AEG Electrolux AVQ2500SCH
AEG Electrolux CE2400W
AEG Electrolux VAMPYR 2300
AEG Electrolux VAMPYR EUROPE
AEG P3 PLUS 2
AEG P3 POWER
AEG P5 TURBO
AEG VAMPYR 2300
AEG VAMPYR EURO
AEG VAMPYR EURO 1ST
AEG VAMPYR EUROPE
AEG/Electrolux AAM6124
Electrolux XXL200
Electrolux XXL210
Electrolux XXL220
Electrolux ZVQ2105
Progress MAX 2300
Progress MAX 2305
Progress MAX2305
Progress MAXIMUS 2200
Progress MAXIMUS 2300
Progress MAXIMUS 2300 TRIO
Progress MAXIMUS2300 PARKETTO
Tornado TO6270
Tornado TO6440
Tornado TO6450
Tornado TO6530
Tornado TO6530N
Tornado TO6600
Tornado TO6610
Tornado TO6620
Tornado TO6630
| EAN | 7321429198707 |
|---|---|
| Original number | 2190861019 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 69.99 |
| Net weight (kg) | 1.825 |
| Gross Weigth (kg) | 1.957 |
| Packaging length | 17,5cm |
| Packaging width | 17,5cm |
| Packaging height | 14,5cm |
| Number of packages per shipping box | 6 |
| Number of packages on the pallet | 144 |
| Number in package |
1
|