Product information
| EAN | 7319519659405 |
| Product number | NF0018 |
| Weight (kg) | 0.601 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 200 units |
Nilfisk original: 1470462510
Power series
Suitable for a.o: P10, P12, P20, P30, P40,
Suitable for:
Nilfisk Power
| EAN | 7319519659405 |
|---|---|
| Original number | 1470462510 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 64.49 |
| Net weight (kg) | 0.58 |
| Gross Weigth (kg) | 0.601 |
| Packaging length | 50cm |
| Packaging width | 45cm |
| Packaging height | 8cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 200 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
190
|