Product information
| EAN | 7319519631869 |
| Product number | NF0085 |
| Weight (kg) | 0.589 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 80 units |
Nilfisk original: 1406430500
Length 1,9 meters
Suitable for a.o.: UZ932 UZ934 GM130 SL011 GWD320 GWD335
Suitable for:
Electrolux UZ934
Nilfisk Cubic
Nilfisk GD320
Nilfisk GM130
Nilfisk GWD320
Nilfisk GWD335
Nilfisk GWD375
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631869 |
|---|---|
| Original number | 1406430500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 51.99 |
| Net weight (kg) | 0.569 |
| Gross Weigth (kg) | 0.589 |
| Packaging length | 50cm |
| Packaging width | 40cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 4 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 80 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
190
|