Product information
| EAN | 5715492152346 |
| Product number | NF0054 |
| Weight (kg) | 0.634 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | 10 units |
| Number of packages on the pallet | 80 units |
Nilfisk original : VA81232
Suitable for, among others:
Viper DSU8 50000262
Viper DSU10 50000266
Viper DSU12 50000270
Viper DSU15 50000274
Suitable for:
Viper DSU 10
Viper DSU 10 EU
Viper DSU 12
Viper DSU 12 EU
Viper DSU 15
Viper DSU 15 EU
Viper DSU 8
Viper DSU 8 EU
| EAN | 5715492152346 |
|---|---|
| Original number | VA81232 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 21.99 |
| Net weight (kg) | 0.61 |
| Gross Weigth (kg) | 0.634 |
| Packaging length | 50cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 4 |
| Number of packages in outer carton | 10 |
| Number of packages on the pallet | 80 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
200
|