Product information
| EAN | 5711145202109 |
| Product number | NF0128 |
| Weight (kg) | 0.837 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 140 units |
Nilfisk original: 107409976
Pistol grip 35mm connection
Suitable for:
Makita P-81739
Makita VC2512L
Makita VC3011L
Nilfisk Aero 21 serie
Nilfisk aero 26 serie
Nilfisk Aero 31 serie
Nilfisk Attix 30 serie
Nilfisk Attix 33 serie
Nilfisk Attix 40 serie
Nilfisk Attix 44 serie
Nilfisk Attix 50 serie
Nilfisk ATTIX 560-21
Nilfisk Attix 751 serie
Nilfisk Attix 761 serie
Nilfisk Attix 791 serie
Nilfisk Maxxi II serie
Nilfisk VHS 40
Nilfisk VHS 42
| EAN | 5711145202109 |
|---|---|
| Original number | 107409976 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 58.99 |
| Net weight (kg) | 0.807 |
| Gross Weigth (kg) | 0.837 |
| Packaging length | 55cm |
| Packaging width | 45cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 7 |
| Number of packages on the pallet | 140 |
| Diameter |
35mm
|
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
350
|
| Suction control |
Yes
|