Product information
| EAN | 7319519679304 |
| Product number | NF0188 |
| Weight (kg) | 1.047 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 168 units |
Nilfisk original: 107402198
Suitable for:
Nilfisk Aero 21 serie
Nilfisk aero 26 serie
Nilfisk Aero 31 serie
| EAN | 7319519679304 |
|---|---|
| Original number | 107402198 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 60.99 |
| Net weight (kg) | 1.03 |
| Gross Weigth (kg) | 1.047 |
| Packaging length | 60cm |
| Packaging width | 45cm |
| Packaging height | 15cm |
| Number of packages per shipping box | 7 |
| Number of packages on the pallet | 168 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
500
|