Product information
| EAN | 5711145178954 |
| Product number | NF0193 |
| Weight (kg) | 0.55 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 96 units |
Nilfisk original: 107407308
Suitable for:
Nilfisk aero 26 serie
Nilfisk MAXXI II 35WD
Nilfisk VL100
Nilfisk VL100-35
Nilfisk VL200
Nilfisk VL200-20
Nilfisk VL200-30
Nilfisk VL500
Nilfisk VL500-35
| EAN | 5711145178954 |
|---|---|
| Original number | 107407308 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 46.99 |
| Net weight (kg) | 0.525 |
| Gross Weigth (kg) | 0.55 |
| Packaging length | 50cm |
| Packaging width | 40cm |
| Packaging height | 7cm |
| Number of packages per shipping box | 4 |
| Number of packages on the pallet | 96 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Metal
,
Plastic
|
| Product length |
190
|