Product information
| EAN | 7319519665277 |
| Product number | NF0108 |
| Weight (kg) | 0.472 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 200 units |
Nilfisk original: 1471236500
Suitable for:
Nilfisk GD 10
Nilfisk GD 5
| EAN | 7319519665277 |
|---|---|
| Original number | 1471236500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 56.99 |
| Net weight (kg) | 0.45 |
| Gross Weigth (kg) | 0.472 |
| Packaging length | 40cm |
| Packaging width | 40cm |
| Packaging height | 7cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages on the pallet | 200 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|