Product information
| EAN | 5715492232413 |
| Product number | NF0171 |
| Weight (kg) | 0.486 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 72 units |
Nilfisk original: 128389394
Suitable for:
Nilfisk METEOR
Nilfisk METEOR DELUXE
Nilfisk METEOR PET CARE
| EAN | 5715492232413 |
|---|---|
| Original number | 128389394 |
| Intrastat | 85087000 |
| Country of Origin | NL |
| RRP | 28.99 |
| Net weight (kg) | 0.47 |
| Gross Weigth (kg) | 0.486 |
| Packaging length | 50cm |
| Packaging width | 35cm |
| Packaging height | 10cm |
| Number of packages per shipping box | 3 |
| Number of packages on the pallet | 72 |
| Antistatic |
No
|
| Color |
Black
|
| Diameter hose |
32mm
|
| Material |
Plastic
|
| Product length |
200
|