Product information
| EAN | 8013378408332 |
| Product number | SOT10016 |
| Weight (kg) | 0.405 |
| From (quantity) | 1 units |
| Number of packages in outer carton | units |
| Number of packages on the pallet | 200 units |
IPC original: KTRI03023 - 7538330 - SOT03833
Comes with inner foam filter and screws
Suitable for:
IPC GP 1/16
IPC gp 1/16 ECO B
IPC TOPPER 202
| EAN | 8013378408332 |
|---|---|
| Original number | SOT03833 |
| Intrastat | 84213925 |
| Country of Origin | CN |
| RRP | 59.99 |
| Net weight (kg) | 0.395 |
| Gross Weigth (kg) | 0.405 |
| Packaging length | 33,6cm |
| Packaging width | 33,6cm |
| Packaging height | 6,5cm |
| Number of packages per shipping box | 10 |
| Number of packages on the pallet | 200 |
| Type of filter |
Tritex high filtration
|
| Washable |
No
|